Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус N

м. Київ, вул. Олександра Олеся 4, оф1
схема проїзду

кондиціонер не дме теплом

Включивши кондиціонер на тепло ви виявили що він не дме? Це нормально. Якщо кондиціонер точно включений на тепло, це відбувається через те, щоб він не дув холодним або не нагрітим потоком повітря. Що відбувається у цей момент? Після запуску кондиціонера з пульта він зазвичай подає звуковий сигнал і відкривається жалюзі на внутрішньому блоці (якщо спліт-система настінного типу, підстельового або касетного), але потім не відбувається як для користувача, а насправді відбувається запуск компресора і нагнітання фреону в випарник, це свого роду прогрівання.
Диагностика кондиционеров

Вплив систем кондиціювання та вентиляції на організм людини

У нашому суспільстві склалася думка, що обладнання для кондиціювання та вентиляції шкодить здоров'ю людини, в цьому ми зараз і розберемося. Перший міф, це розповсюдження хвороботворних бактерій по приміщенню за допомогою кондиціонерів і вентиляції. В цьому випадку необхідно розібратися, що за кондиціонери і вентиляція встановлені. Якщо це система

Типи кондиціонерів

Види кондиціонерів

Напевно, не існує людей, які не хотіли б жити в комфорті. Повітря є однією з головних складових забезпечення існування будь-якого організму. А коли він чистий, прохолодний в спеку і теплий в холод, то життя стає набагато комфортніше.

Створення максимально комфортних умов для роботи і відпочинку зможе забезпечити кондиціонер. Є кілька видів обладнання для кондиціювання та очищення повітря

Кондиціонер віконного типу - це економ варіант, монтаж кондиціонера можна виконати і самому. Віконний кондиціонер має найбільш низьку ціну. Устаткування такого типу дозволяє витягати відпрацьоване повітря з кімнати, а найбільш досконалі моделі можуть додавати і свіже повітря.

Яка періодичність потрібна для сервісного обслуговування кондиціонерів!

У наш час кондиціонер це не тільки охолодження повітря, це повний комплекс управління мікрокліматом в приміщенні, як невеликої житлової площі, так і приміщення комерційного призначення. Кондиціонером можна не тільки охолодиться в спеку, а й обігрітися в сувору зимову пору, також за допомогою канального кондиціонера можлива подача свіжого повітря в приміщення. Але і на цьому не все, всі ми знаємо що вода яка капає з кондиціонера це процес осушення повітря тобто кондиціонер осушує повітря, і це питання можливо вирішити за допомогою кондиціонера. При роботі кліматичного обладнання виникають технічні аспекти на скільки часто треба проводити сервісне обслуговування кондиціонера або в простолюдді - чистку кондиціонера.

Відмінності моноблочного кондиціонера і спліт-системи!

У 21 столітті неможливо уявити своє життя без високих технологій, інновацій і нових розробок, а також без таких простих, на перший погляд, систем кондиціювання і вентиляції повітря. Кондиціонери ми звикли бачити скрізь і всюди: на роботі, в кафе, будинку і навіть в селі. У спекотні дні ми вже не можемо без нього обходитися і навіть боїмося уявити - що ж буде, якщо в самий спекотний день він зламається? Тому при виборі кондиціонера ми намагаємося підібрати найнадійніший і ремонтно-придатний кондиціонер. Найскладніший вибір який стоїть перед нами - це тип кондиціонера.