Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус N

м. Київ, вул. Олександра Олеся 4, оф1
схема проїзду

Установка кондиціонера у Києві

«CLIMATBUD» проводить установку систем кондиціювання (кондиціонерів) та вентиляції в Києві

Вибираючи кондиціонер, варто задуматися не тільки про якість кліматичного обладнання, а й про кваліфікацію компанії, яка здійснює установку обладнання. «CLIMATBUD» має великий необхідний досвід у сфері встановлення кліматичного обладнання, кваліфікований персонал, будівельну ліцензію та професійний інструмент.

Замовнику в першу чергу необхідно ознайомитися з процесом монтажу кондиціонера, щоб бути готовим до робочих процесів, таким як: пил, шум, або іншим специфічним тонкощам.

Монтаж кондиціонера починається з місця для встановлення. Як правило, місце для установки внутрішнього блоку кондиціонера вибирають недалеко від зовнішнього блоку.

Навіщо необхідно монтувати внутрішній блок кондиціонера поблизу зовнішнього блоку?

Внутрішній блок кондиціонера пов'язаний із зовнішнім блоком мідним фреонопроводом та кабелем управління, а також кабелем живлення. Зазвичай у поняття -  стандартний монтаж,  входить стандартне розташування зовнішнього блоку під вікном або за балконом та встановлення внутрішнього блоку на стіну в приміщенні. Зовнішній блок кондиціонера повинен розташовуватися в доступному місці, для того, щоб надалі його періодично обслуговувати, дозаправляти, та у разі потреби ремонтувати. Внутрішній блок кондиціонера встановлюється недалеко від стіни, де встановлено зовнішній блок. Необхідно врахувати те, що при роботі кондиціонера утворюється конденсат на випарнику внутрішнього блоку, який повинен стікати на вулицю самотеком. Звичайно можна встановити спеціальний дренажний насос для відкачування конденсату, але є ряд недоліків:

1. Підвищений шум під час роботи дренажного насоса;

2. У разі виходу з ладу насоса вода потече по стіні і на підлогу;

3. Ціна за дренажний насос, який зазвичай перевищує вартість монтажу.Монтаж КОНДИЦИОНЕРА в один этапа

Як правило, установку кондиціонерів у приміщенні проводять:

монтажем у два етапи та монтажем в один етап.

При прихованому монтажі фреонопровід укладається в саму стіну,
монтаж кондиционера в два этапаабо зашивається гіпсокартоном. Прихований монтаж зазвичай проходить у два етапи: перший - укладання фреонової магістралі, установка зовнішнього блоку, другий - установка внутрішнього блоку. Плюси цього монтажу: мода, естетичний вигляд. Мінуси прихованого монтажу: процес установки кондиціонера проходить у двох етапах, відсутність доступу до фреонопроводу, ціна вища, при такому монтажі Вам у будь-якому випадку доведеться робити ремонт, оскільки фреонопровід потрібно буде замуровати у стіну.

При відкритому монтажі фреонопровід укладається поверх стіни, після чого її ховають у короб 60х60 мм. Плюси цієї установки: швидкість установки, постійний доступ до фреонової магістралі, робота виконується відразу, менша ціна. Мінуси відкритого монтажу: Неестетичний вигляд. Відкритий монтаж роблять у вже підготовленому та експлуатованому приміщенні. Після відкритого монтажу Вам не доведеться робити ремонт!

Монтаж кондиціонера Київ демонтаж кондиціонерів у Києві

Назва послугиЦіна у гривнях
Стандартний монтаж кондиціонера потужністю до 2,5 квт. холоду, довжина фреонопроводу від зовнішнього блоку до внутрішнього блоку до 3 метрів 3000,00
Стандартний монтаж кондиціонера потужністю до 3,5 квт. холоду, довжина фреонопроводу від зовнішнього блоку до внутрішнього блоку до 3 метрів 3200,00
Стандартний монтаж кондиціонера потужністю до 5,5 квт. холоду, довжина фреонопроводу від зовнішнього блоку до внутрішнього блоку до 3 метрів 3500,00
Демонтаж кондиціонера 1200,00

 

Додаткові послугиЦіна
Додатковий фреонопровід до кондиціонера потужністю до 2,5 квт. холоду за 1 м/п 540гр
Додатковий фреонопровід до кондиціонера потужністю до 3,5 кв.т холоду за 1 м/п 700гр
Короб 60х60мм за 1 м/п із встановленням 150гр
Зняття склопакета от 280гр
Штроба 60х60 за 1 м/п от 250гр
Повторний виїзд монтажників 300гр

Демонтаж кондиціонерів у Києві коштує (до 5кВт холодильної потужності) = 1200 гривень.

монтаж кондиционера в процессе ремонта 

СТАНДАРТНИЙ МОНТАЖ КОНДИЦІОНЕРА

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ

  • Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера – на стіну.
  • Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера – під вікном без залучення промислового альпініста (автовишки).
  • Довжина фреонової магістралі вбирається у 3 метрів.
  • Дренаж (гофрований шланг) прокладається разом із фреоновими комунікаціями.Короб 60х60 трохи більше 0,5 метра.Короб 16х18 трохи більше 0,5метрів.
  • Електрокабель трохи більше 1,5 метрів.
  • Товщина стіни, де пробивається отвір під трасу, не перевищує 0,8 метра.
  • Між зовнішнім та внутрішнім блоком кондиціонера не більше однієї стіни.
  • При прокладанні фреонових комунікацій не потрібне застосування спеціальних пристроїв (муфти та фітинги), а також паяння та дозаправка фреоном.

ГОЛОВНЕ!

Довговічність роботи кондиціонера залежить від монтажу кондиціонера. Більшість поломок кондиціонерів пов'язано саме з установкою кондиціонера, скориставшись послугами непрофесіоналів ви ризикуєте не лише додатковою розтратою грошей на ремонт кондиціонера, але й доведеться «розщедриться» на установку нового кондиціонера.

монтаж Спліт системи

Перед монтажем кондиціонера вам необхідно попередньо підготуватися:

Визначити місце для встановлення внутрішнього блоку (так щоб прямий потік повітря не потрапляв на людину, місця відпочинку або роботи). Пам'ятайте, що до зовнішнього блоку від внутрішнього блоку кондиціонера, прокладається фреонопровід приблизних розмірів 60х60мм. В інтересах естетики та економічного погляду, внутрішній блок кондиціонера повинен розташовуватися недалеко від вікна балкона.

Визначте місце для монтажу зовнішнього блоку кондиціонера (під вікном, на балконі). Необхідно замислитись не тільки про те, як встановити кондиціонер, але й про те, щоб забезпечити доступ для щорічного сервісного обслуговування та у разі потреби – ремонту.

Підведення живлення до кондиціонера не входить до стандартного монтажу кондиціонера, і обговорюється окремо.

Попередньо перед монтажем кондиціонера необхідно звільнити територію в зоні робіт з монтажу кондиціонерів, бажано накрити меблі та побутову техніку від забруднення пилом.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Для довговічного та ефективного використання кондиціонера не забувайте про сервісне обслуговування кондиціонера, його необхідно виконувати:

для квартир 2 рази на рік,

для офісів магазинів 4 рази на рік,

для тих приміщень, серверних, комутаційних і т.д. щомісяця.

Технічне обслуговування не тільки покращить продуктивність кондиціонера, а й убереже від серйозних поломок, не кажучи вже про санітарні умови у приміщенні загалом.

Чому демонтаж кондиціонерів мають проводити спеціально підготовлений персонал?

Здавалося б, немає нічого важкого в тому, щоб зняти кондиціонер. Цю роботу змогла б зробити будь-яка людина, яка має фізичну можливість, але насправді не так усе просто. Кондиціонер - це високотехнологічне обладнання, яке встановлювати, обслуговувати, ремонтувати та демонтувати повинні люди, які мають певну кваліфікацію та досвід. Демонтаж некваліфікованим персоналом є небезпечним тим, що надалі ви ризикуєте викинути гроші на вітер за: кондиціонер, який зіпсував некваліфікований персонал; монтаж вже зіпсованого кондиціонера; заправлення такого кондиціонера. Тому не заощаджуйте на тому, що потім Вам збереже набагато більше грошей.

Монтаж систем вентиляції у Києві.

Монтаж систем вентиляції розпочинається з грамотно продуманого проекту. Який передбачає виготовлення повітроводів саме такого діаметру, який закладено у проекті, монтаж системи вентиляції та кондиціювання відповідно до проекту. Усі роботи у комплексі краще замовляти в однієї компанії під ключ. У такому випадку Ви отримаєте гарантію на все обладнання, гарантію на монтаж обладнання та систем вентиляції та гарантію на працездатність системи. У разі виходу з ладу системи - Ви точно знатимете до кого звернутися за гарантійним ремонтом.

Система вентиляції та кондиціонування, це не просто витяжний вентилятор у санвузлі, а ціла інтеле

ннями моди у сфері архітектури.