Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус К, оф. 205
схема проїзду

kondicionery Кондиціонери

 

Широкий асортимент кондиціонерів на будь-який смак з установкою

ventilation Вентиляція

 

Пропонуємо вентиляцію таких брендів як Systemair та Remak

osushiteli vozduha Осушувачі повітря

 

Каталог осушувачів повітря від компанії Dantherm.

"Клімат Буд" займається створенням мікроклімату в приміщеннях вже понад десять років. Ми виконуємо проекти як побутового, так і промислового призначення. Наша компанія із задоволенням реалізує Ваш проект в реальність, будь то система кондиціювання та вентиляції квартири або заміського будинку, або ж

системи кондиціювання та вентиляції промислового призначення для торгових центрів, адміністративних приміщень та виробничо-складських приміщень у Києві, Київській області, в Україні.

На нашому офіційному сайті «CLIMATBUD» (Київ), офіс якого знаходиться у Києві, можливо

купити та замовити монтаж кондиціонерів, вентиляторів, осушувачів повітря, системи вентиляції та кондиціювання.

Наші напрямки:

• Продаж: кондиціонерів, kondicioner, мультизональні системи VRF|VRV, Чиллер, Фенкойли, руфтопи та іншого кліматичного обладнання як побутового, так і промислового призначення.

• Продаж: вентиляції, ventiliacija, вентиляторів, виготовлення повітроводів, комплектуючих та інших складових для системи вентиляції.

• Системи кондиціювання та вентиляція приміщень будь-якого призначення.

• Системи Осушення, Осушувачі повітря, як побутового наприклад басейну, так і промислового призначення, склади, холодильні, морозильні камери.

  • Автоматика систем кондиціювання та вентиляції.
  • Проектування систем кондиціювання та вентиляції у приміщеннях різного призначення за допомогою AutoCAD.
  • Сервісне обслуговування кондиціонерів, чилерів, VRF, VRV та іншої кліматичної техніки.
  • Сервісне обслуговування вентиляції.
  • Ремонт кондиціонерів та іншої кліматичної техніки.
  • Ремонт вентиляції.

Популярні кондиціонери;

DAIKIN

Щороку компанія Daikin все більше дивує своїми високотехнічними, енергозберігаючими розробками в області систем кондиціювання і вентиляції. Кондиціонери київ побутові Daikin (Дайкін), кондиціонери комерційні Daikin, мультисистеми Daikin, мультизональні системи VRV Daikin, Чилер Daikin, Фанкойли Daikin, конденсаторні блоки Daikin, і теплові насоси Daikin, так компанія Дайкин ЛІДЕР ЯКОСТІ.

MITSUBISHI ELECTRIC

Кондиціонери побутові, напівпромислові кондиціонери Mr.SLIM, мультисистеми, мультизональні системи VRF, системи нагрівання та охолодження води Міцубісі електрик, повітряні завіси з компресорно-конденсаторним блоком. Підприємство MITSUBISHI ELECTRIC завжди удосконалює свою лінійку обладнання, не так давно вийшла на ринок одна з останніх розробок, MITSUBISHI ELECTRIC Zubadan (Міцубісі електрик Зубадан), що працює при зовнішній температурі -25°.

TOSHIBA

Системи кондиціювання від компанії TOSHIBA, це Японська якість, за розумною ціною. Обравши кондиціонери TOSHIBA Ви отримаєте: якісне, передове, надійне обладнання зроблене в Японії і Таїланді. Компанія TOSHIBA була заснована в 1938р. за цей час накопичила великий досвід, так само і в розробках кліматичної техніки.

MITSUBISHI HEAVY

Кондиціонери побутові MITSUBISHI heavy (Міцубісі хеві), напівпромислові кондиціонери MITSUBISHI heavy, мультисистеми і багатозональні кондиціонери KX6. Оновлені кондиціонери побутового сегменту не можуть залишити байдужість своїм співвідношенням, якість - економічність - ціна.

NEOCLIMA

Рік заснування торгової марки Neoclima 1977 рік Греція, виробництво знаходиться в Китаї, випускається лінійка цих кондиціонерів широка, від побутового кондиціонера настінного типу до передової централізованої системи кондиціювання. Кондиціонер Неокліма має свої переваги перед конкурентами в цьому сегменті, це якість збірки, якість комплектуючих, хороша гарантійна та післягарантійна сервісна підтримка.

COOPER&HUNTER

Компанія має Американські коріння, а історія їх починається з 1916 років. Кондиціонери Купер Хантер це стабільна якість за чудову ціну. Завдяки налагодженій роботі і хорошому контролю якості, системи кондиціювання та вентиляції вироблені в Китаї, придбали хороший авторитет серед конкурентів в цьому сегменті. Кондиціонери Cooper&Hunter мають привабливий дизайн та не відстають від передових розробок в своїй області.

CHIGO

Кондиціонери Чиго виробляються на власному заводі з 1994р., Не кожен бренд може цим похизуватися. Завод з виробництва кондиціонерів CHIGO має свій дослідницький центр, який постійно модернізує та вдосконалює свою продукцію. CHIGO це; кондиціонери побутові, напівпромислові, чилера, руфтопи, VRF системи, вентиляція.

Наші рекомендації, ці бренди, які можуть задовольнити всі вимоги навіть найвибагливішого замовника.

Вентиляція:

Systemair Лідер на ринку по виробництву вентиляторів, вентиляції і комплектуючих, компанія Systemair яка була заснована в Швеції в 1974р. Компанія займається виробництвом вентиляторів круглих і прямокутних каналів, кухонних, відцентрових, осьових, вентиляторів димовидалення, потужністю одного вентилятора від 180 до 400 000 м/год. Компанія Systemair виробляє також комплектуючі до систем вентиляції фільтри, калорифери та ін., а повітряно-обробні агрегати Systemair є взагалі комплексним рішенням для системи вентиляції. Також є компресорно-конденсаторні блоки, чилери, під брендом Сістемаір.

Remak Припливно-витяжна вентиляція, вентилятори і комплектуючі до вентиляції. Remak займає непогану позицію, за ціною якості.

AEROSTAR є більш доступним ніж два попередніх виробників.

Осушувачі повітря: Dantherm, Neoclima, Meaco, Сelsius, DT Group, Macon.

«CLIMATBUD» спроектує систему вентиляції, виготовить повітроводи з жесті і зробить монтаж вентиляції.

Сервісне обслуговування кондиціонерів і ремонт кондиціонерів, вентиляції, Чилери, руфтопів, іншої кліматичної техніки.

Осушувачі повітря: Dantherm «CLIMATBUD» має чималий досвід в цьому напрямку, і має все необхідне, (інструмент, автотранспорт, кваліфікованих співробітників та ін.) для кваліфікованого ремонту та сервісного обслуговування як побутового так і промислового обладнання. Ви можете придбати кондиціонери Київ в «CLIMATBUD», за дуже вигідною ціною, якщо; ви хочете купити кондиціонер в Києві в кількості від 2-х штук, ви можете отримати знижку на кондиціонер при оптових покупках кондиціонерів.