Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус К, оф. 205
схема проїзду

Типи кондиціонерів

Види кондиціонерів

Напевно, не існує людей, які не хотіли б жити в комфорті. Повітря є однією з головних складових забезпечення існування будь-якого організму. А коли він чистий, прохолодний в спеку і теплий в холод, то життя стає набагато комфортніше.

Створення максимально комфортних умов для роботи і відпочинку зможе забезпечити кондиціонер. Є кілька видів обладнання для кондиціювання та очищення повітря

Кондиціонер віконного типу - це економ варіант, монтаж кондиціонера можна виконати і самому. Віконний кондиціонер має найбільш низьку ціну. Устаткування такого типу дозволяє витягати відпрацьоване повітря з кімнати, а найбільш досконалі моделі можуть додавати і свіже повітря.

Для домашнього використання найбільш оптимальні настінні кондиціонери,

вони ж настінні спліт-системи. Кондиціонери такого типу називають побутовими, кімнатними, домашніми тому, що в умовах житлового приміщення це найбільш прийнятна техніка. Настінний кондиціонер підходить для використання в приміщенні, що має невелику площу - квартира, офіс, магазин, тощо.

Спліт-система має потужність від 2 до 7 кВт - цього достатньо для охолодження 10-75 кв. м простору. Кондиціонер складається з двох блоків - зовнішній найзручніше встановлювати під вікном, а внутрішній в приміщенні поблизу від нього. При цьому скорочується довжина комунікацій, яка зазвичай становить 5-7 метрів. Основна проблема такого кондиціонера полягає в нездатності подачі свіжого повітря і потрібна установка окремої вентиляційної системи.

Підлоговий кондиціонер,

застосовується в тих приміщеннях де немає можливості розмістити кондиціонер на стінах, або стелі, наприклад скляні зимові сади, приміщення з склінням стін, стель і т. д. Дуже добре підходять для обігріву приміщень.

Під стельові спліт системи застосовуються там, де немає можливості в розміщенні за стелею або в стелі. Під стельові кондиціонери відмінно охолоджують довгі приміщення, повітряний струмінь прилипаючи до стелі охолоджує навіть найвіддаленіші кутки приміщень.

Універсальний, напольно-стельовий кондиціонер поєднує в собі плюси підлогових і стельових систем. Кондиціонер такого типу можна встановити в будь-якому з цих варіантів. Універсальний кондиціонер відмінно підходить для установки в великому приміщенні, де необхідне локальне охолодження окремих зон з різною геометрією. Виробництво таких кондиціонерів в різному діапазоні потужностей, дозволяє їх використовувати для виконання різних завдань.

У приміщеннях, що мають підвісні стелі найчастіше використовуються,

касетні кондиціонери - касетні спліт-системи.

Подібний кондиціонер з роздачою потоку повітря по чотирьох напрямках відмінно підійде для нежитлового приміщення великої площі - лікарні, конференц-зали, офіси, магазини.

Колонна Спліт-система встановлюється на підлогу, її потужність близько 5 кВт. Цей кондиціонер можна встановити без закріплення на стелю або стіну. Колонний кондиціонер це дуже зручно для приміщень, внутрішня поверхня яких має певну цінність, наприклад пам'ятник архітектури, галерея, музей.

Канальні спліт системи здатні кондиціювати одночасно кілька кімнат, приміщень. Канальні кондиціонери складаються також з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Канальні спліт-системи застосовуються для кондиціонування простору великих приміщень. Система монтується прихованим, непомітним способом, що дозволяє такому кондиціонеру вписатися в різний інтер'єр, великий плюс канальних систем кондиціонування це підмішування свіжого повітря, який попередньо готується припливною системою вентиляції.

Мульти спліт системи кондиціонування в основному застосовуються в будівлях де обмежена установка зовнішніх блоків, мульти-спліт системи мають один зовнішній і кілька внутрішніх блоків кондиціонера, помилково деякі вважають, що така система заощадить їм гроші на покупку кондиціонера і його монтаж. Вартість Мульти-спліт кондиціонерів дорожче ніж звичайні настінні кондиціонери та й  монтаж виходить дорожче через збільшеної довжини магістралі між внутрішніми і зовнішнім блоком кондиціонера.

Мультизональні системи кондиціонування повітря, вони ж системи кондиціонування VRV, VRF. застосовуються для забезпечення охолодження, обігріву, великих площ приміщення, офісних будівель, торгових будівель, тощо.

Прецизійні кондиціонери призначені для комерційного використання і розраховані на роботу двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень і триста шістдесят п'ять днів на рік, в прецизійних кондиціонерах збільшений ресурс експлуатації, прецизійні кондиціонери мають функції зволоження, функцію free cooling, яка значно економить електроенергію і ресурс самого кондиціонера. Застосовуються прецизійні кондиціонери в основному в приміщеннях серверних, операційних, сховищах і там, де необхідна безвідмовна та надійна система кондиціонування повітря.

"Клімат Буд"