Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус К, оф. 205
схема проїзду

кондиціонер не дме теплом

Включивши кондиціонер на тепло ви виявили що він не дме? Це нормально. Якщо кондиціонер точно включений на тепло, це відбувається через те, щоб він не дув холодним або не нагрітим потоком повітря. Що відбувається у цей момент? Після запуску кондиціонера з пульта він зазвичай подає звуковий сигнал і відкривається жалюзі на внутрішньому блоці (якщо спліт-система настінного типу, підстельового або касетного), але потім не відбувається як для користувача, а насправді відбувається запуск компресора і нагнітання фреону в випарник, це свого роду прогрівання.
Диагностика кондиционеров

Через якийсь проміжок часу кондиціонер починає дмухати теплим повітрям, зазвичай це 5-10 хвилин. Якщо звертати увагу на роботу кондиціонера в зимовий час, то складається враження, що він працює не стабільно, якось не так як ми звикли, насправді це так.

Чистка промышленного кондиционера

Циклічність роботи кондиціонера на тепло трохи відрізняється від роботи на холод, при роботі на тепло кондиціонер працює як у реверсному режимі та внутрішній блок (випарник) стає на місце зовнішнього, а зовнішній блок (конденсатор) працює взимку, як внутрішній влітку, на охолодження. Періодично внутрішній блок спліту на якийсь період перестає дмухати теплим повітрям і це нормально, він стає наполегливо, розморожує зовнішній блок, і із зовнішнього блоку кондиціонера тече вода, яка намерзла на ламелях конденсатора.

Звичайно, є і схожі ознаки недостатньої роботи на тепло, і несправність кондиціонера. Якщо спліт-система працює на тепло, але не гріє, в першу чергу слід звернути увагу, чи Інверторний кондиціонер у Вас чи звичайний «он-офф»? Подивитися за технічними характеристиками заводу виробника, до якої мінімальної температури кондиціонер працює на обігрів, можливо, кондиціонер не справляється з обігрівом через низьку температуру на вулиці, іноді це починаючи від 0 градусів за Цельсієм на вулиці, якщо кондиціонер не інвертор. Також обігрів може бути недостатнім через брак фреону.

сервис конндиционеров

Легко переплутати на пульті керування кондиціонером режим роботи на обігрів з іншим режимом. Наприклад, Ви можете переплутати сонечко зі сніжинкою, або випадково натиснути на пульті інший режим, наприклад вентиляцію або охолодження, в даному випадку кондиціонер на обігрів не працюватиме.