Меню Системы кондиционирования и  вентиляции Climatbud

Режим роботи:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Нд Вихідний

climatbud@gmail.com

Наш Адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 67, корпус К, оф. 205
схема проїзду

Яка періодичність потрібна для сервісного обслуговування кондиціонерів!

У наш час кондиціонер це не тільки охолодження повітря, це повний комплекс управління мікрокліматом в приміщенні, як невеликої житлової площі, так і приміщення комерційного призначення. Кондиціонером можна не тільки охолодиться в спеку, а й обігрітися в сувору зимову пору, також за допомогою канального кондиціонера можлива подача свіжого повітря в приміщення. Але і на цьому не все, всі ми знаємо що вода яка капає з кондиціонера це процес осушення повітря тобто кондиціонер осушує повітря, і це питання можливо вирішити за допомогою кондиціонера. При роботі кліматичного обладнання виникають технічні аспекти на скільки часто треба проводити сервісне обслуговування кондиціонера або в простолюдді - чистку кондиціонера.

При роботі обладнання в ньому накопичується пил, який з конденсатом стікає в піддон кондиціонера і перетворюється в бруд і ми маємо в кондиціонері цілий палісадник як мікробів так і грибів. Для нормального функціонування кондиціонера, необхідно проводити обслуговування кондиціонера так як і технічне обслуговування в машинах. Умови в принципі такі ж, пройшли обслуговування кондиціонера гарантія є, не пройшли обслуговування кондиціонера можливо вам відмовлять в гарантії з цієї причини.

Так що перша причина проходження обслуговування це гарантія на обладнання.

Другий факт для проходження чищення кондиціонера, це механічне забруднення фільтра, випарника, крильчатки, конденсатора кондиціонера, ці частини кондиціонера знаходяться в першому списку ризику забруднення, якщо ж ці вузли знаходяться не в чистому стані, то і правильна робота кондиціонера під питанням. В принципі за ступенем забруднення і обирають періодичність обслуговування кондиціонера. Якщо кондиціонер встановлений в квартирі і ви вмикаєте його коли приходите додому після роботи та у вихідні, то робота кондиціонера в годинах за сезон, не можна порівняти з роботою кондиціонера наприклад в офісах днем ​​в розпал спеки, така ж ситуація і на обігрів. Розглянувши цей приклад стає зрозуміло, що якщо в квартирі чистку кондиціонера можна проводити один раз на рік, то в офісі як мінімум три, чотири рази на рік, іноді зміст пилу, пуху або виробничої пилу призводить до частої періодичності чищення - щомісячного обслуговування кондиціонера, та мийки зовнішніх блоків мийної машиною.

Третій факт, для чого необхідно виробляти чистку кондиціонера це пил, алергени знаходяться в процесі роботи в кондиціонері які в принципі не можуть бути корисні для здоров'я людини, а особливо для дітей. У таких випадках чистку кондиціонера треба робити з антибактеріальною обробкою, для повного знезараження від бактерій внутрішнього блоку кондиціонера, якої вистачить десь на місяць. Визначитись яку  періодичність чищення для кондиціонера вибрати, потрібно запитати у себе яким повітрям я хочу дихати.

Чистка кондиціонера з компанією «CLIMATBUD» - це якість обслуговування, можливість оплатити за без готівковим розрахунком з ПДВ, швидкість реагування на виклик, великий досвід роботи з комерційним обладнанням.